Zamiast restauracji… Ogród!

Zamiast restauracji… Ogród!

Przywykliśmy do tego, że wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne i ważne wydarzenia celebrujemy w restauracjach. Zapraszamy okrojoną listę gości, wybieramy menu i w towarzystwie trzech innych rodzin bawiących się kilka stolików dalej spędzamy kilka godzin w dość sztywnej atmosferze. A może tym razem zorganizuj imprezę z okazji okrągłej rocznicy ślubu albo chrzcin inaczej, po swojemu? Lato stwarza ku temu najlepsze warunki!

Garden party z przytupem

Jeśli posiadasz ogród albo taras, jesteś na najlepszej drodze do zrealizowania imprezy marzeń. Urządzenie przyjęcia na własnej posesji zamiast w lokalu ma wiele zalet – możesz popisać się swoim kunsztem kulinarnym, dostosować menu dokładnie do preferencji gości, zapewnić bliskim ulubione rozrywki i w cieszyć się własnym towarzystwem w luźnej, nieskrępowanej atmosferze. Organizacja przyjęcia wiąże się z wysiłkiem i pracą, ale satysfakcja i zadowolenie bliskich zrekompensują cały trud!

Aby zorganizować garden party, musisz przede wszystkim zadbać o wygodną przestrzeń dla gości. Centrum imprezy może stać się zarówno duży taras, jak i ogrodowy trawnik. W pierwszej kolejności zadbaj o odpowiednie meble ogrodowe, które wygodnie pomieszczą nawet dużą grupę znajomych. Na garden party najlepiej sprawdzą się stoły na taras i krzesła z technorattanu – lekka konstrukcja mebli sprawia, że przenoszenie i ustawianie krzeseł nie stanowi najmniejszego problemu, a rozlany sok czy inną lepką plamę momentalnie możesz usunąć przy pomocy wilgotnej ściereczki. Kilka prostych dekoracji to sposób, aby stoły prezentowały się niezwykle elegancko – duże bukiety żywych kwiatów w jasnych kolorach, ozdobne girlandy, białe świece albo lampiony oraz serwetki w kolorystyce pasującej do zastawy z pewnością ożywią każdy stół.

Menu

Ogrodowa impreza przeważnie kojarzy się z grillem. Jeśli nie jesteś zwolennikiem grillowanych przysmaków, postaw na lekką, letnią kuchnię. Duża ilość owoców, oryginalne sałatki, owoce morza, ryby i deski serów będą apetyczną alternatywą dla ciężkiego mięsa.

 

#meble na taras #meble ogrodowe #meble z technorattanu #stoły na taras

Related Posts

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych

Pojazdy elektryczne na wynajem: Nowa era mobilności