Zaczarujmy nasz ogród

Zaczarujmy nasz ogród

Wprowadźmy do naszego ogrodu niespodziewane piękno, które zaskoczy każdego, kto zawita do naszej przestrzeni. Niech nasz ogród będzie w pełni magiczny i niezwykły. Może stanie się taki za sprawą samego układu alejek, które poprowadzą nas w głąb ogrodowej tajemnicy. Niech po dróżce wysypanej korą kamienną dotrzemy na plac z subtelną fontanną pośrodku. Niech oznajmia początek ogrodowej przygody.

Zadbajmy o niezwykłe ogrodowe doznania

Niech odwiedzający nas goście poczują się trochę jak Alicja, która trafia do Krainy Czarów. Niech nowoczesny ogród zaskakuje tak, jak miał to czynić ogród w duchu angielskim. Zmiana i zaskoczenie niech budują jego niezwykły wymiar. Umożliwią to wysokie nasadzenia. Rośliny, które zamykają nas z każdej strony. Wysokie drzewa, które odcinają nas nawet od nieba. Poczujmy skrytość i tajemniczość ogrodu.

A na końcu każdego labiryntu niech czeka niespodzianka

Niech kręte alejki doprowadzą nas do przyjemnie urządzonego miejsca pod romantycznym baldachimem z falbankami, pod którym znajdziemy białe meble z technorattanu. Na białym stole kolorowy obrus i śliczne filiżanki oraz dzbanek. Poczujmy się dziwnie, ale wspaniale, jak na przyjęciu u Kapelusznika.

Niech za murami zostanie szara rzeczywistość

Niech nawet mury będą piękne. Niech prezentują się wiekowo, jakby stały tutaj od wieków. Mury z naturalnego kamienia tak właśnie będą wyglądać. Obsadźmy je powojnikami, wiciokrzewami czy pnącymi różami. Jak z najpiękniejszej bajki albo legendy o przekraczaniu granic dwóch światów. Niech rośliny pną się po murze i tworzą wraz z nim zaskakującą całość.

Możemy też zdecydować się na przedłużenie muru w postaci efektownego trejażu. Taka kompozycja nie tylko odzieli nas skutecznie od szarej rzeczywistości, ale stanie się naturalną ozdobą.

#białe meble z technorattanu #meble ogrodowe

Related Posts

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych

Pojazdy elektryczne na wynajem: Nowa era mobilności