Telematyka dla firmy przewozowej – dlaczego warto?

Telematyka dla firmy przewozowej – dlaczego warto?

W dzisiejszych czasach wszystkie firmy – również te przewozowe starają się korzystać z nowoczesnych rozwiązań ułatwiających zarządzanie danej placówki. W przypadku biznesu przewozowego jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest zastosowanie systemów telematycznych do własnych ciężarówek. Potrafią one ułatwić pracę kierownikom firm, ale również pracownikom wspomagając ich w codziennych obowiązkach.

Dbkfleetmanagement – nowoczesna telematyka od firmy DBK

 

Właściciele, którzy już raz skorzystali z Dbkfleetmanagement mówią jednoznacznie – to moja telematyka dla firmowej floty! Po skorzystaniu z wszystkich dodatków stwierdzają, że z pewnością nie chcą zmieniać tego oprogramowania na żaden inny pakiet. W Dbkfleetmanagement wszystko widnieje czarno na białym w postaci aplikacji dostępnej do pobrania nawet na telefon komórkowy. Komputery pokładowe pojazdów są zsynchronizowane z aplikacją przez co przedsiębiorca widzi ewentualne usterki bądź konieczność wykonania przeglądów technicznych o czasie. Minimalizuje to ryzyko błędów i potencjalnych kar, które w biznesie przewozowym bywają bolesne.

Oprócz powyższych aplikacja wspomaga odczytywać dane z tachografów kierowców wykonując automatyczne zapisy czasu pracy w chmurze. Dzięki takiemu podejściu kierowcy mogą w spokojniejszy sposób wykonywać swoje obowiązki, a po pracy nie muszą meldować wszystkich dokumentów do biura. Wszystko zostaje zapisane w chmurze – a to minimalizuje ilość dokumentów przetrzymywanych w biurze co jest dodatkowym atutem w trakcie kontroli. Dodatkowo aplikacja potrafi odtwarzać raporty spalania, stanowić system obsługi kierowcy czy też lokalizować pojazdy na europejskich mapach.

Podsumowanie

 

Telemtyka dla floty samochodów ciężarowych jest bardzo dobrym oprogramowaniem, które potrafi realnie wpłynąć na funkcjonowanie każdej firmy przewozowej. To po prostu warto przeanalizować na własnej firmie, a z czasem każdy przedsiębiorca nauczy się dostrzegać sporą ilość zalet, które przynosi telematyka.

#Telematyka #Telematyka dla firmy przewozowej

Related Posts

Magia personalizowanych napisów LED: „Tylko mnie kochaj”

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni