Powiew wiosny w kuchni

Powiew wiosny w kuchni

Kuchnia to pomieszczenie, które odgrywa w naszym życiu ogromną rolę. To właśnie w kuchni spędzamy znaczną część dnia, przygotowując posiłki, spotykamy się z rodziną przy wspólnym stole i odpoczywamy przy filiżance dobrej, aromatycznej kawy. Aby kuchnia praktycznie nam służyła i nienagannie się prezentowała, należy dokładnie przemyśleć układ, rodzaj mebli, kolorystykę i dodatki. Jak zaaranżować kuchnię, aby zapanował w niej przyjemny, radosny nastrój?

Energetyczne greenery

Kolorystycznych inspiracji warto szukać u źródła! Największym światowym autorytetem w dziedzinie trendów kolorystycznych jest amerykański Pantone Color Institute. Korporacja poligraficzna corocznie wybiera jeden kolor, który będzie królował w designie, modzie i świecie sztuki przez kolejne 12 miesięcy. Wybór jest zawsze wynikiem analizy obecnej sytuacji społecznej, trendów myślowych, wydarzeń i zmian kulturowych a nawet polityki. Ideą Pantone Color of the Year jest oddanie paletą barw ducha epoki, w której żyjemy.

Modny kolor w kuchni

Jaka barwa króluje w 2018 roku? Energetyczny, twórczy i wizjonerski ultrafiolet!  Eksperci widzą w głębokim, intensywnym fiolecie oryginalność, postępowe myślenie, wyraz naszej fascynacji kosmosem i jego tajemnicami, które próbujemy odkryć.

Dlaczego akurat ten kolor w kuchni sprawdzi się idealnie? Wprowadzając do kuchennego pomieszczenia mocny akcent w postaci fioletowych mebli, ścian czy dodatków, nadajesz aranżacji ciekawego charakteru. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu każdemu, dla kogo biel, pastele i monochromatyczne powierzchnie wydają się mdłe i pozbawione wyrazu. Producenci nowoczesnych mebli w nieoczywisty i ciekawy sposób wprowadzają kolor do swoich kolekcji – ciekawy dekor czy podświetlenie nie zdominują kompozycji, a nadadzą jej pożądanego charakteru. Na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań, które pomogą Ci zaadaptować idealną kuchnię.

#aranżacja wnętrz #kuchnia #meble do kuchni

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych