Meble z cząsteczką art

Meble z cząsteczką art

Sztuka bardzo blisko nas? Takie zbliżenie okazuje się możliwe, kiedy wybierzemy designerskie meble do swoich wnętrz. Przedmioty te zdecydowanie przeformułują przestrzeń codzienności w kierunku art. Przecież nie tylko wybitne obrazy, niekonwencjonalne rzeźby czy popisowe budynki stanowią przykłady artyzmu. Jego świadectwem jest także salonowe lustro, komoda czy sofa, na której każdego dnia rozsiadamy się wygodnie, żeby przeglądać albumy ze sztuką.

Design regałów nowoczesnych

Poszukując mebli z cząsteczką art, z całą pewnością warto zajrzeć tutaj: notodo.pl. Przekonamy się, że artyzm trafi do naszej sypialni czy salonu na przykład za sprawą regałów nowoczesnych, których design jest niesamowity. Oparty na osiągnięciach estetycznych sztuki współczesnej, która wypełni każdy kąt i zakamarek. Wystarczy ustawić w nim nietuzinkowy regał industrialny czy regał w kształcie drabiny czy namiotu.

Blask komód lustrzanych

Designerskimi meblami, które mają w sobie pierwiastek artyzmu, są efektowne komody lustrzane. Doskonałe do wnętrz pomyślanych w duchu glamour. Przypominające nieco zjawiskowe rzeźby lodowe, obok których nie sposób przejść obojętnie. Komoda lustrzana stanie się artystyczną dominantą pomieszczenia, wokół której powstanie reszta aranżacji.

Minimalizm metalowych stołów do jadalni

Sztuka nowoczesna inspiruje na wiele sposobów. Z jednej strony przynosząc efekty w postaci dekoracyjnych foteli neobarokowych, z drugiej strony zachęcając do tworzenia minimalistycznych przedmiotów. Jak minimalistyczne stoły metalowe do jadalni. Pozbawione wszelkich ozdobników, wykorzystujące postindustrialną urodę aluminium. Najczęściej prostokątne i prezentujące się niezwykle lekko. Taki designerski stół doskonale zaprezentuje się w połączeniu z równie skromnymi krzesłami. Ale też bardzo ciekawie wyglądać będzie w komplecie z bogatymi krzesłami tapicerowanymi.

#łóżka #meble tapicerowane #regały drewniane #regały nowoczesne

Related Posts

Magia personalizowanych napisów LED: „Tylko mnie kochaj”

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni