Aranżacje kuchenne – dwa warianty

Aranżacje kuchenne – dwa warianty

Jak stworzyć kuchnię marzeń? To chyba nie takie trudne zadanie? A jednak, kiedy przystępujemy do działania, okazuje się, że nie potrafimy zrealizować naszych wizji. Ostatecznie brakuje nam pomysłów, inspiracji i po prostu przedmiotów, które spełniałyby nasze oczekiwania, praktyczne i estetyczne. Warto więc na samym początku określić, czego tak naprawdę chcemy i trzymać się planu, dokonując kuchennych aranżacji. Oto kuchnia w dwóch wersjach.

Kuchnia w stylu glamour

Jeśli poszukujemy inspiracji meblarskich, do kuchni i nie tylko, to z całą pewnością warto zerknąć tutaj: gama-sklep.com.pl. Sklep Gama odkrywa dla nas wyjątkowe meble, które pozwolą urządzić nam każde wnętrze w wybranym przez nas stylu – na przykład glamour.

Kuchnia, która błyszczy i olśniewa? Zachwycająca od początku do końca, w każdym szczególe? Pełna wyszukanej elegancji i dekoracyjności? Dlaczego nie? Taki projekt jest jak najbardziej możliwy do zrealizowania, gdy zdecydujemy się na wytworne meble do kuchni, w kolorze drewna, z fantazyjnie frezowanymi frontami. Wystarczy uzupełnić je szklanymi dodatkami, jak bogaty żyrandol czy ozdobne naczynia. Można też pomyśleć o witrynach. Kuchnia glamour zaprezentuje się bardziej retro, gdy wprowadzimy do niej pozłacane elementy, jak lustra w dekoracyjnej oprawie. Ale też wnętrze w tym stylu może wyglądać bardziej  nowocześnie i minimalistycznie.

Kuchnia w stylu rustykalnym

Nad wyraz atrakcyjnie i jednocześnie przytulnie zaprezentuje się kuchnia w stylu rustykalnym. W tej przestrzeni powinno dominować drewno. Nie tylko jeśli chodzi o wybór mebli kuchennych, ale także drzwi i okien. W kuchni rustykalnej uroczo i poetycko wyglądać będą okna drewniane ze szprosami – świetne miejsce na naturalistyczną dekorację zrobioną z roślin, na tworzenie sezonowych ekspozycji warzywno-owocowych, na kwiatowe kompozycje.

#meble do kuchni #meble kuchenne #sklep meblowy #stoły i krzesła

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych