Trzy rzeczy niezbędne do leniuchowania

Trzy rzeczy niezbędne do leniuchowania

Kiedy zbliża się czas wakacyjnego odpoczynku, pora pomyśleć o niezbędnikach do leniuchowania w naszych ogrodach. Proponujemy trzy rzeczy, które pozwolą rozsmakować się w letnim relaksowaniu: fotel wiszący, leżanka, hamak.

Fotel wiszący

Czasami trzeba się trochę pobujać. Zamarzyć i oderwać od trosk. Warto pobujać po prostu w obłokach i porozmyślać trochę albo dłużej o samych miłych rzeczach. Pomoże nam w tym fotel wiszący, który umieścimy z powodzeniem w dowolnym miejscu w ogrodzie czy w domu. Najlepiej jednak zrobimy, wieszając go na drzewie. Wyczarujemy sobie w ten sposób cudowny zakątek do całkowitego leniuchowania, z książką, z ulubioną muzyką, ze sobą samym. W środku rozkosznego ogrodu.

Taki niezwykły przedmiot proponuje nam Oltre. To huśtawka bujana Kokon, która dopełni rewelacyjnie wszystkie meble ogrodowe Oltre. Skomponuje ona doskonałą całość na przykład w połączeniu z zestawem mebli modułowych.

Leżanka ogrodowa

W ogrodzie stworzonym z myślą o bezkresnym lenistwie wakacyjnym nie może zabraknąć wygodnej leżanki. Oltre proponuje nam w tym zakresie rewelacyjne przedmioty. Na przykład leżanka Mara – technorattanowe cudo do wspaniałego wypoczynku, niczym na rajskiej plaży. Delikatne łuki tego mebla idealnie dopasują się do naszego ciała i wpłyną na to, że leżakowanie będzie trwało bez końca.

Hamak

Ogrodowe hamaki przenoszą nas do dzieciństwa i atrakcji w stylu Pipi Lansztrung. Z drugiej strony odwołują się do tradycji sjesty i regenerującego odpoczynku w ciągu dnia. Oltre rozumie tę potrzebę relaksu i tworzy hamak Siesta, który nie tylko poprzez swoją nazwę zapowiada całkowite odprężenie. Spędzimy na nim cudowne chwile, które przyniosą nam wzmocnienie psychiczne i uwolnienie od kłopotów choć na moment.

#meble #meble ogrodowe

Related Posts

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych

Pojazdy elektryczne na wynajem: Nowa era mobilności