Quick Step – Jodełka  

Quick Step – Jodełka   

Panele podłogowe Quick Step są jednymi z najczęściej sprzedawanych paneli dostępnych na rynku. Wiele osób decydując się o projektowaniu własnej podłogi decyduje się na panele Quick Step. Jodełka jest bardzo często wybieranym modelem paneli Quick Step ze względu na uderzające podobieństwo do desek jodłowych. Jednak piękno i fantastyczny wygląd to nie wszystko. Układając panele podłogowe liczy się również funkcjonalność.

 

Funkcjonalność paneli Quick Step – Jodełka

 

Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak bardzo panele Quick Step odbiegają od innych konkurencyjnych paneli. Quick Step daje szereg zalet, o których konkurencja może tylko pomarzyć. Do najczęściej wymienianych zalet paneli Quick Step Jodełka należą:

-Możliwość montażu profesjonalnego ogrzewania podłogowego. Wiele osób marzy o ogrzewaniu podłogowym – zwłaszcza Ci, którzy po doświadczeniu zmarzniętych stóp chorują. Niestety wiele osób myśli, że montaż ogrzewania podłogowego równa się z koniecznością układania kafelków podłogowych. Jednak nie w przypadku podłóg Quick Step – Jodełka! Bowiem mechanizm strukturalny listew Quick Step został skonstruowany z myślą o zmniejszeniu oporu cieplnego umożliwiającego efektywne przechodzenie dodatniej temperatury z rur ogrzewających na stopy użytkowników domowych. Inne, konkurencyjne panele z czasem uległyby pęknięciom zmuszając do wymiany.

-Najłatwiejszy montaż na rynku. Panele podłogowe Quick Step są panelami, które charakteryzują się najłatwiejszym montażem na rynku. Osoby, które układały je własnoręcznie jednogłośnie stwierdzają, że nie potrzebowały pomocy żadnego specjalisty (sami nie będąc doświadczonymi w tym fachu). Dzieje się to za sprawą mechanizmu Uniclic, z którego skonstruowane są panele. Występuje on na ich końcach przez co umożliwiają sprawne wkładanie jednej listwy w drugą i zacisk z charakterystycznym ,,kliknięciem”.

-Wygoda na każdym kroku. Wiele paneli, zwłaszcza tych tańszych charakteryzuje się zbyt małą, albo zbyt dużą twardością. Quick Step wie, że aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort, ale i wytrzymałość  muszą dokładać wszelkich starań w produkcji swoich produktów. Z jednej strony plastyczne, a z drugiej bardzo wytrzymałe. To właśnie cechy charakterystyczne dla paneli Quick Step.

 

Podsumowanie

 

Mówi się, że panele podłogowe to tańsze podróbki desek. Jednak rzeczywistość była z goła odmienna. Panele podłogowe Quick Step – Jodełka wyglądają jak prawdziwe drzewo, jednak posiadają o wiele więcej funkcjonalnych dodatków niż tradycyjne deski, o które trzeba dbać na każdym kroku.

 

#panele jodełka #panele z montażem

Related Posts

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych

Pojazdy elektryczne na wynajem: Nowa era mobilności