Nowoczesna huśtawka w ogrodzie

Nowoczesna huśtawka w ogrodzie

Aranżując miejsce wypoczynkowe w ogrodzie szukamy mebli nowoczesnych, trwałych i takich, które zapewnią nam wygodę. Poza klasycznymi sofami narożnymi czy krzesłami producenci proponują nam również rozwiązania bardziej oryginalne – jednym z nich jest huśtawka w ogrodzie. Czym zaskoczą nas oryginalne i nowoczesne meble ogrodowe? Jakie propozycje mają dla nas producenci?

Huśtawka w ogrodzie – sposób na wygodę!

Huśtawka w ogrodzie to jeden ze skuteczniejszych sposobów na relaks i odpoczynek – przekonują projektanci przestrzeni zielonych. Nowoczesna huśtawka w niczym nie przypomina dawnych konstrukcji – dzisiaj to fotel zawieszony w powietrzu, w którym siedzisko znajduje się wewnątrz obszernego kokonu. Kokon ochroni nas przed promieniowaniem słonecznym oraz przed silniejszymi podmuchami wiatru. Huśtawka w ogrodzie tego typu nie tylko przyciągnie wzrok, ale również sprawi, że przestrzeń stanie się znacznie ciekawsza.

Jak zbudowana jest huśtawka ogrodowa?

Huśtawka w ogrodzie proponowana przez topowych producentów to produkt najwyższej jakości. Stelaże takich huśtawek tworzone są z malowanego proszkowo aluminium – materiał taki jest zabezpieczony przed wilgocią i pojawianiem się ognisk rdzy. Aluminium samo w sobie jest niezwykle lekkie – przekłada się to na niską wagę mebla.

Wierzch huśtawki pokryty jest technorattanem – plecionka polietylenowa jest trwałym tworzywem, wysoce odpornym na zmienne warunki atmosferyczne czy promieniowanie słoneczne. Technorattan nie chłonie brudu czy wilgoci – to sprawia, że czyszczenie mebla nie sprawia żadnego problemu. Technorattan dostępny jest w różnych kolorach dzięki czemu dopasujemy huśtawkę do istniejącej już aranżacji przestrzeni. W okresie jesieni i zimy huśtawka może być bez problemu wniesiona do mieszkania.

 

#fotel ogrodowy #huśtawka ogrodowa

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych