Na którym piętrze kupić mieszkanie

Na którym piętrze kupić mieszkanie

Agencja nieruchomości Szczecin ma w swojej ofercie wiele nowych mieszkań na sprzedaż. Powstają one na zupełnie nowych osiedlach w różnych częściach miasta. Mogą to być zarówno dwu lub trzy kondygnacyjne budynki o nowoczesnej architekturze, jak i większe i wyższe obiekty, nastawione wyłącznie na zapewnienie dużej ilości tanich mieszkań. Każdy, kto myśli i tym aby zakupić mieszkanie Szczecin, będzie zastanawiać się nad wyborem najlepszej kondygnacji. Możliwości zazwyczaj ograniczają się do trzech opcji: parter, piętra środkowe i ostatnie, najwyższe piętro lub poddasze. Biuro nieruchomości Szczecin opisuje wady i zalety każdej z tych opcji.

Mieszkania na parterze 

Z jednej strony najwygodniejsze, bo z najmniejszą liczbą schodów do pokonania. Z drugiej strony użytkowanie takiego mieszkania może się wiązać z ograniczoną prywatnością, zwłaszcza jeśli jest to niski parter. Uciążliwe również może być sąsiedztwo parkingu lub drogi oraz związany z tym hałas i smród spalin samochodowych.

Mieszkania pośrodku

Wydają się być najlepszym wyborem, choć konieczność pokonywania kilku pięter po schodach może być zniechęcająca. Zaletą takich mieszkań jest to, że trudniej się do nich włamać przez okna, a większa wysokość dobrze tłumi hałasy z zewnątrz.

Mieszkania na ostatniej kondygnacji

Widok z nich jest najbardziej spektakularny, co może wiele osób zachęcać do zakupu właśnie nich. Do wad należy zaliczyć bardzo szybkie nagrzewanie się od dachu, a także ryzyko że w przypadku usterki pokrycia dachowego, mieszkanie zostanie szybko zalane i będzie wymagać remontu. Do pokonania jest również największa ilość schodów, co w przypadku awarii windy może być sporym problemem.

Jeżeli szukasz mieszkania, które będzie twoim wymarzonym, powinieneś skorzystać z profesjonalnej pomocy w jego odnalezieniu. Zapewni ci biuro komfort nieruchomości Szczecin, od wielu lat działające w tym mieście.

#agencje nieruchomości Szczecin #biuro komfort nieruchomości Szczecin #biuro nieruchomości Szczecin #domy Szczecin #mieszkania Szczecin

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych