Łazienka szaro-biała z drewnem – aranżacja

Łazienka szaro-biała z drewnem – aranżacja

Na aranżację łazienki powinniśmy poświęcić tyle samo czasu, co na pozostałe pomieszczenia. W nowocześnie urządzonych wnętrzach dobrym pomysłem jest łazienka szaro-biała z drewnem, dzięki czemu uda nam się stworzyć modne i funkcjonalne pomieszczenie w domu.

Nowoczesna łazienka szaro-biała z drewnem

Łazienka szaro-biała z drewnem to styl nowoczesny. Jednak w tym przypadku nie będziemy mieli do czynienia z emanującym chłodem często kojarzony z nowoczesną bielą, jeżeli zaprosimy tam elementy drewniane, które zawsze ocieplają pomieszczenia. Przy czym zanim będziemy korzystali z takiego pomieszczenia zaplanujmy je bardzo dokładnie (łącznie z najmniejszymi elementami) aby wykonać ciekawą aranżację. Dzięki temu w przyszłości nie będziemy musieli dokonywać żadnych zmian. Łazienka w takim stylu to czysty minimalizm, który zawsze jest reprezentowany przez styl nowoczesny. Bez problemu sprawimy jednak, że będzie to pomieszczenie funkcjonalne. 

Plan na łazienkę

W takim pomieszczeniu ściany mogą być dwukolorowe lub też w jednolitym, np. szarym kolorze. Równowagą dla ściany w jednym kolorze może być sufit w kolorze białym z dużą lampą oświetlającą całe pomieszczenie. Na ścianach mogą znaleźć się szafki w naturalnym kolorze drewna. Jeżeli szafki nam się nie podobają, to można pokusić się o stworzenie specjalnych wnęk, które można wyłożyć drewnem, dzięki czemu równowaga kolorystyczna zostanie zachowana. Takie szafki oraz półki sprawią, że łazienka szaro-biała z drewnem zawsze będzie uporządkowana. 

#łazienka szaro-biała z drewnem #meble do łazienki

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych