Jakie komplety na taras wybrać, aby funkcjonalnie zapełnić przestrzeń?

Jakie komplety na taras wybrać, aby funkcjonalnie zapełnić przestrzeń?

Chwile spędzone na świeżym powietrzu sprzyjają naszemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Podczas ekspozycji na słońce w naszym organizmie wytwarza się witamina D, świeże powietrze pozwala dotlenić organizm. Posiadacze tarasów i ogrodów powinni wykorzystać tę przestrzeń – to idealne miejsca na wypoczynek, podawanie posiłków, spotkania w gronie znajomych. Nie trzeba wiele – wystarczy wybrać odpowiednie meble tarasowe.

 

Nowoczesne komplety na taras

Wśród licznych propozycji sklepów meblowych bez trudu wychwycimy, że wiele kompletów to meble nowoczesne, tworzone zgodnie z najnowszymi trendami. Projektanci w sposób harmonijny połączyli funkcjonalność mebla z jego wyglądem. Poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii możliwe stało się zaproponowanie klientom czegoś całkowicie nowego.

Nowoczesne komplety na taras oparte są zazwyczaj na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Takie stelaże odporne są na wnikanie wilgoci i pojawianie się ognisk rdzy, łamanie, koślawienie. Zastosowanie aluminium pozwoliło także na zmniejszenie wagi mebla, co przekłada się na jego łatwiejsze podnoszenie, przenoszenie. Komplety na taras mogą być wypełniane miękkimi poduszkami i siedziskami – są one tapicerowane tkaninami hydrofobowymi, odpornymi na wnikanie kurzu czy wilgoci.

 

Lekkie krzesła na niewielkie tarasy i balkony

Również na niewielkich tarasach czy balkonach możemy stworzyć idealne miejsce do odpoczynku. Wystarczą lekkie, dopasowane do naszych potrzeb krzesła! Ich siedziska i oparcia mogą być tworzone z lekkich siatek syntetycznych o gęstym spocie lub też gęsto ułożonych warstw lin polipropylenowych. Do krzeseł aluminiowych wystarczy dobrać niewielki stolik kawowy, na którym bez trudu zmieścimy filiżanki z kawą, książki czy gazety.

#komplety na taras #meble tarasowe

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych