Filtry wody do dzbanka Dafi Family

Filtry wody do dzbanka Dafi Family

 

Filtrowanie wody kranowej jest bardzo zdrową czynnością, która jest zgodna z standardami dotyczącymi natury, ekologii, ale również ekonomii! Filtrowanie wody wykonywane jest bardzo ochoczo przez szerokie grono rodzin, w których to wszyscy domownicy z uśmiechem na twarzy korzystają z dzbanków filtrujących. Dla takich sytuacji bardzo cenione są filtry wody do dzbanka Dafi Family.

Filtry wody do dzbanka Dafi Family – rodzaje

 

Filtry wody do dzbanka Dafi Family niekoniecznie musza być jednolitą grupą identycznych filtrów. W dzisiejszych czasach producenci przygotowali różnorodne filtry, które tak naprawdę mogą być wykorzystane na różne sposoby. Do mniej popularnych filtrów, które odpowiadają na prośby najbardziej wymagających klientów zalicza się:

 

-Filtry wody typu alkalizującego; zmieniają one pH filtrowanej wody sprawiając, że jest bardziej zasadowa – to znaczy alkaliczna. Wiele osób ze względów zdrowotnych musi stosować taką wodę. Dla nich wybór filtrów alkalizujących będzie najlepszy!

 

-Filtry wzbogacające wodę w jony magnezu; są najlepszą odpowiedzią dla osób, które nie przepadają za piciem wody kranowej ze względu na ubogą ilość minerałów, które znajdują się w jej wnętrzu. Filtry mogące wzbogacać wodę kranową w jony magnezu są idealne dla sportowców, którzy muszą niezwykle pilnować ilości wielu mikro i makroelementów, a także elektrolitów dostarczanych do organizmu.

 

-Filtry zmniejszające ORP wody; to filtry z dodatkami ceramicznymi, które sprawiają, że woda nie przyjmuje potencjału utleniającego, a redukujący. Jest to o wiele zdrowsze gdyż zamiast produkować wolne rodniki woda będzie je eliminować redukując ryzyko powstania stresu oksydacyjnego.

 

Podsumowanie

 

Filtrowanie wody do dzbanków jest bardzo częstą praktyką, która pozwala na zaoszczędzenie pieniędzy i życie w zgodzie z naturą. Aby cała rodzina mogła jednocześnie czynić dobro warto wyposażyć się w filtry wody do dzbanka Dafi Family. To duży dzbanek dlatego wygoda jest stosowania w przypadku kilku użytkowników będzie odpowiednia.

#dzbanek filtrujący wodę #filtry do wody

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych