Depilacja laserowa – szybko i efektywnie!

Depilacja laserowa – szybko i efektywnie!

Depilacja laserowa jest jedną z najnowocześniejszych metod, które pozwalają na uzyskanie idealnie gładkiej skóry niezależnie od czasu pracy nad depilacją. Oznacza to, że po poprawnie wykonanej serii zabiegów depilacyjnych dana osoba już nigdy nie będzie musiała skupiać się na goleniu swojego ciała i tracenia czasu na ten proces. Co sprawia, że efekt ten jest tak piorunujący?

Depilacja laserowa – w czym tkwi sekret?

 

Cały sekret depilacji laserowej tkwi w wiązce światła emitowanej przez urządzenie. Dzięki niej dzieje się cała magia polegająca na uszkodzeniu cebulki włosowej. Jednak wiele osób nie może sobie wyobrazić w jaki sposób światło może zniszczyć cebulkę włosową. Wyjaśnieniem jest proces fizyczny o nazwie termogeneza. Światło emitowane przez laser posiada określona długość i moc. Trafia ona na skórę, na której dochodzi do pobrania energii z światła i przekształcenia jej w ciepło. Dzieje się to na barwniku skóry – melaninie. Dzięki temu procesowi melanina nagrzewa się nawet do 70 stopni Celsjusza. Takich warunków nie jest w stanie wytrzymać żadna cebulka włosowa, która ulega uszkodzeniu. Zniszczenie jej w odpowiedniej fazie prowadzi do uzyskania permanentnych efektów co jest kluczowe w przypadku depilacji laserowej.

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-szczecin/

Faza, w której cebulka włosowa musi ulec destrukcji to faza wzrostu. Niestety nigdy nie wiadomo w jakiej fazie znajduje się cebulka włosowa klienta salonu depilacyjnego. Dlatego aby mieć pewność, że pod wpływem światła cebulka nie wejdzie w proces uśpienia, a zostanie trwale uszkodzona proces powtarza się co miesiąc (od 4 do 9 razy). Takie podejście daje pewność, że w końcu laser napotka cebulkę włosową w fazie wzrostu.

Depilacja laserowa Szczecin

 

Po dokładnym wyjaśnieniu procesu depilacji laserowej można już spokojnie przystąpić do praktycznej części zabiegu jakim jest depilacja laserowa. Szczecin jest miastem, które oferuje wiele profesjonalnych salonów, które zajmują się tego typu zabiegami estetycznymi. Przykładem są salony sieci depilacja.pl!

#depilacja laserowa #gładka skóra

Related Posts

Magia personalizowanych napisów LED: „Tylko mnie kochaj”

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni