Czarujące sofy dla dwojga

Czarujące sofy dla dwojga

W sezonie jesienno – zimowym, spędzamy w domowym zaciszu znacznie więcej wolnego czasu niż zwykle. To właśnie wtedy przykładamy więcej uwagi do przytulności wnętrz i budowania w nich osobliwego nastroju. Uwielbiamy otaczać się miękkimi, pluszowymi kocami, świecami zapachowymi i popijać herbatę ze stylowych filiżanek. Wszystko to oczywiście siedząc we dwoje na wygodnej sofie. W dzisiejszym artykule, postanowiliśmy przedstawić wam nasze ulubione modele sof dla dwojga.

Dwuosobowe sofy (zobacz https://www.galameble.com/sofy/), nie zajmą w naszym salonie wiele miejsca, a mogą pozwolić nam na stworzenie bardzo przytulnego kącika wypoczynkowego. W ofercie marki Gala Collezione znaleźliśmy kilka wyjątkowych sof dwuosobowych, które dodadzą Twojemu salonowi osobliwego charakteru.

Poznaj Sorę, Niceę i Lorien – jedne z naszych ulubionych sof dla dwóch osób.

 

Spośród bogatej oferty marki Gala Collezione, wybraliśmy trzy bardzo odmienne modele sof, które naszym zdaniem z łatwością stworzą intymny klimat w różnego rodzaju salonach. Mamy nadzieję, że będą one dla Ciebie inspiracją do zaaranżowania romantycznego kącika wypoczynkowego dla dwojga.

 

Sofa Nicea – podręcznikowy przykład designerskiej sofy na nóżkach, zachowanej jednak w bardzo klasycznej i eleganckiej kolorystyce. Sofa pokryta jest miękką, brązową skórą, a powierzchnię siedziska urozmaicają gustowne pikowania. Sofa daje możliwość spersonalizowania – możemy wybrać samodzielnie nóżki, kolor i rodzaj obicia, wybarwienie listew wykończeniowych, a także uzupełnić ją o opcjonalne zagłówki – bądź zdemontować je. Jej elegancki styl wymaga jednak odpowiedniego otoczenia – projektanci zwykle używają tego modelu do zaaranżowania dużych salonów z wysokimi sufitami, albo przestrzeni loftowych.

 

Równie ciekawym designem charakteryzuje się druga z naszych ulubionych sof – Lorien. Sofa zaprojektowana została w nowoczesnym stylu minimalistycznym, który jednak łączy się bardzo mocno z dawnym stylem angielskim. Sofa ze względu na swoją designerską formę, fenomenalnie prezentuje się w żywych kolorach, takich jak pomarańcz, czy butelkowa zieleń, ale wygląda równie dobrze w klasycznych aranżacjach. W przypadku tego modelu możemy wybrać także wersję szerszą, trzyosobową, a wisienką na torcie będzie uzupełnienie stylizacji o fotel z podnóżkiem z tej samej linii.

 

Naszą trzecią propozycją jest bardzo prosta sofa, która dobrze odnajdzie się w każdego rodzaju wnętrzach. Mowa tu o modelu Sora. Wystarczy tylko na nią spojrzeć, aby wyobrazić sobie miękkość i wygodę, jakie oferuje nam ten model. Oparcie wykonane jest z bardzo wysokiej jakości pianki TOP ELASTIC, które nie tylko dopasowuje je do pozycji naszych pleców, ale także zapobiega zniekształcaniu się poduch, niezależnie od intensywności użytkowania. Proste linie sofy i brak elementów dekoracyjnych dają tutaj ogromne pole w zakresie doboru kolorystyki i rodzaju dodatków, które dopełnią aranżację. Dostępna jest w trzech różnych szerokościach, a dodatkowo można ją rozłożyć do spania.

#aranżacja wnętrz #producent mebli #sofy dla dwojga

Related Posts

Mały Stolik Kuchenny: Idealne Rozwiązanie do Małej Przestrzeni

Zielony Zakątek Pełen Stylu: Twój Przewodnik po Meblach Ogrodowych